Sponsorlu Bağlantılar

Appnimi-ZIP-Password-Unlocker_1 Zip şifresi kırma programı, zip şifresi bulma ve kaldırma Appnimi ZIP Password Unlocker

İşte birçok kişinin istediği ve ihtiyacı olan bir programla daha karşınızdayız! İnternetten indirdiğiniz zip arşiv dosyası parola korumalı çıktı ve siz bu şifrenin ne olduğunu bilmiyor musunuz? Bilgisayarda bulunan ve zip şifresi koyduğunuz bir zipli dosyanın şifresini unuttunuz mu? Artık hiç dert değil.  Appnimi ZIP Password Unlocker isimli bu ücretsiz program sayesinde zip şifresini birkaç saniyede kırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program penceresinden en üstteki kutudan şiresini kırmak istediğiniz  ZIP dosyasısını  seçin, alt kısmında kaydedilecek klasörü belirleyin (destination) ve şifre uzunluğunun en az ve en çok kaç karakter olacağını tahmini olarak yazın (bu şifreyi unuttuysanız zaten minimum ve maksimum kaç karakter olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz). Daha sonra hangi yöntemi kullanarak parolayı çözme işlemini gerçekleştireceğinizi seçin (Brute Force Attack veya Dictionary analysis den birini seçin). Son olarak “Start” butonuna tıklayın.

Appnimi ZIP Password Unlocker programı doğru parolayı bulana kadar sürekli denemeler yapacaktır. Eğer gerçek şifreyi bulursa, o zaman bu şifreyi kıracak ve şifresiz bir şekilde zip dosyasını sizin seçtiğiniz klasöre kopyalayacaktır.

Lisans: ücretsiz

Boyut: 1.9 MB

Sponsorlu Bağlantılar

İndir

indir3 Zip şifresi kırma programı, zip şifresi bulma ve kaldırma Appnimi ZIP Password Unlocker

Alternatif

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar