Sponsorlu Bağlantılar

Easy-File-Recovery-Tool_2 Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarma geri getirme programı! Basit, kolay kullanımlı ve ücretsiz

Bugün sizlere tanıtacağım programın ismi Easy File Recovery Tool. Az biraz ingilizce bilen arkadaşların programın isminden de anlayacağı üzre   bilgisayarda bulunan ve kazayla silinen yada kaybolan dosyaları ve klasörleri (film, oyun, müzik, mp3, belge döküman vs.) geri yüklemek için özel olarak dizayn edilen ÜCRETSİZ bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle ücretsiz dosya kurtarma programları çok etkili sonuçlar vermez, genellikle daha çok basit işler ve anında kurtarma işlemleri için faydalı olurlar. Fakat bu programı tanıtma ihtiyacı hissetmemin nedeni bedava olan rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne geçmesi ve gerçekten işe yaramasıdır. Programın diğer bir öne çıkan avantajı da arayüzü penceresinin çok basit ve anlaşılır olması ve bu nedenle de programı kullanmanın oldukça kolay olmasıdır. Programı kurup çalıştırdığınız zaman dosya kurtarma ve geri yükleme işlemleri için size lazım olacak bütün butonlar ve menüleri zaten programın ana ekran penceresinde hemen göreceksiniz. Program yönetici yetkisi gerektiriyor. Eğer bilgisayarın sahibi sizseniz çalıştırabilirsiniz.

NTFS dosya sistemi ile uyumlu çalışabilen programla direkt olarak sürücünüzü seçtikten sonra diskinizi silinen dosyalar için taratabiliyorsunuz. Klasik yoldan dosya silme ya da format atma işlemlerinin ardından sabit diskte kalan dosyalar bu tarama sürecinin sonunda tespit ediliyor ve karşınıza çıkan listeden hangilerini kurtarmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Temel olarak sadece bul ve kurtar fonksiyonları yer aldığı için herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok. Kurtarılacak dosyaları direkt olarak hangi klasöre kaydedeceğinizi seçiyor ve dosyanın başarılı bir şekilde geri getirilmesini bekliyorsunuz.

Programın tepki süresi iyidir ve son derece hızlı bir şekilde arama, listeleme ve kurtarma işini gerçekleştirir. Programı kullanırken ve test ederken bilgisayarda herhangi bir kasma, donma veya hatanın meydana gelmediğini belirtmem gerekir. Günün birinde bilgisayardaki çok önemli dosyaları silenlerin işine yarayacak yararlı bir programdır ve şahsen ben kullanmanızı tavsiye ediyorum.

indir3 Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarma geri getirme programı! Basit, kolay kullanımlı ve ücretsiz

 Alternatif indirme linki

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar