Sponsorlu Bağlantılar

xp-codec-pack-1 XP Codec Pack Windows Xp İçin En İyi Kodek Paketi Tüm Videoları Açın İzleyin

XP Codec Pack, en çok kullanılan ses ve video biçimlerini oynatmaya yarayan, en eksiksiz çözücü paketidir. Windows Media Player veWinamp gibi bazı medya oynatıcıları, çeşitli sesleri ve videoları çalıştıramazlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun sebebi, bazı biçimleri tam olarak çözememeleridir. XP Codec Packi sisteminize kurduğunuzda, çalıştıramadığınız sesleri ve videoları medya oynatıcınız çalıştıracaktır.

Her türlü videoyu ve sesi sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmeniz için mutlaka bir çözücü paketine ihtiyaç duyarsınız ve bu ihtiyacınızı da XP Codec Pack oldukça iyi karşılar.

Tamamen ücretsiz olan ve hiçbir casus yazılım içermeyen yazılımın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey, yazılımı indirdikten sonra sisteminize kurmaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oynatamadığınız sesleri veya videoları, tekrar oynatmak istediğinizde, medya oynatıcınız sorunsuzca işlevini yerine getirecektir.

XP Codec Pack, çözücülerin yanı sıra basit ses/görüntü oynatıcısı Media Player Classici de bünyesinde barındırır. Eğer herhangi bir medya oynatıcısı kullanmıyorsanız, XP Codec Pack ile birlikte gelen Media Player Classic ile ses/görüntü oynatma ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

indir3 XP Codec Pack Windows Xp İçin En İyi Kodek Paketi Tüm Videoları Açın İzleyin

Versiyon:2.5.2 .beta

Boyut:10.92 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows XP

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar