Sponsorlu Bağlantılar

Android’i Windows’ta başka herhangi bir program gibi çalıştırın

windowsandroid-03-700x451 WindowsAndroid İndir Bilgisayara Android Yükleme Oyun İndirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

WindowsAndroid, YouWave ve Bluestacks’in işlevlerini bir arada toplayan ve Android’i Windows’a benzer hale getirme hedefi taşıyan bir projedir. Amacı tüm Android uygulamalarını çalıştırabilmek ve kullanımını başka herhangi bir Windows uygulaması kadar kolay hale getirmektir.

Şu anda WindowsAndroid’de çalışan program versiyon Android 4.0.3’tür. Başlatması kolaydır, ve size bazı dezavantajları olabilecek temel bir Android deneyimi sunar.

WindowsAndroid’de Android’in uygulama mağazası olan Google Play bulunmaz. Uygulamaları çalıştırmak için APK (Android uygulama paketi) dosyasını indirmeli ve SocketeQwindowsandroid_rootsystem klasörüne yerleştirmelisiniz.

Ayrıca WindowsAndroid henüz ses dosyalarını desteklemiyor ve internet tarayıcısı tutarsızlıklar gösteriyor. Fakat bu yeni bir proje, ve tüm bu sorunlar gelişim aşamasında giderilecektir. Ayrıca bu, Android ile ilgili ayrıntıları keşfetmek için oldukça iyi bir şans.

Sponsorlu Bağlantılar

WindowsAndroid henüz çok genç. Android’i Windows’ta çalıştırmak için çok şey vadeden bir proje, fakat henüz mükemmel olmaktan uzak.

Artıları

  • Android 4.0.4 kullanır
  • Android’i öğrenmek adına faydalıdır
  • Android’i Windows’ta yerli kipte çalıştırın
Eksileri

  • Ses desteği yok
  • Uygulamalar manuel olarak yüklenmelidir

WindowsAndroid İndir

Boyut: 64.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar