Sponsorlu Bağlantılar

Screenshot.47130.100000 Windows 8  Masaüstü Sinema Programı - Vizyondaki Filmlere Bakma, Fragman İzleme ve Seans Salon Bilgisi Öğrenme

Bazıları her ufak tefek bilgi için internette dolaşıp sitelere girmek istemez. Bu çoğu zaman sıkıcı ve yorucu bir iş olur. Fakat masaüstünden tek bır tıklama ile işinizi görebilecek uygulamalar hala daha cazip gelir. Sinema severler için de durum böyle.

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli değişik değişik sitelere yada gazete haberlerine bakıp vizyondaki filmler ile ilgili bilgi toplama yüküne katlanmak yerine bütün herşeyi masaüstünüzdeki bir Windows 8 uygulaması ile yapabilirsiniz. Aslında 35mm uygulaması tam da bu iş için üretilmiş ve her ihtiyacınıza karşılık verebilecek kalitede. İşte sinema tutkunlarının çok işine yarayacak bu kullanışlı uygulamanın ayrıntıları…

Garaj ve MyBilet tarafından geliştirilen 35mm uygulaması ile sinema dünyasını Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

Vizyondaki filmlere göz atabilir, tanıtım videolarını izleyebilir, izlemeye karar verdiğiniz filmin seans ve salon bilgilerine ulaşabilir, dilerseniz MyBilet üzerinden sinema biletinizi satın alabilirsiniz. Vizyondaki ve vizyona girecek filmleri inceleyebilir, IMDB puanını öğrenebilir, oyuncu ve yönetmen bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz şehri seçerek, hangi sinemada hangi filmlerin oynadığını hızlıca görebilir, yakınınızdaki sinema salonlarına harita üzerinden bakabilirsiniz.

• Filmleri alfabetik sıraya veya IMDB puanına göre sıralama
• Vizyondaki ve oynayacak filmleri görme
• Film fragmanlarını tam ekranda izleme
• Film detaylarını görüntüleme
• Facebook entegrasyonu
• MyBilet üzerinden bilet alma

indir3 Windows 8  Masaüstü Sinema Programı - Vizyondaki Filmlere Bakma, Fragman İzleme ve Seans Salon Bilgisi Öğrenme

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win8
Üretici:Garaj
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar