Sponsorlu Bağlantılar

Windows-7-Codec-Pack-4.0.1-1  Windows 7 Codec Pack En İyi Windows 7 Kodek Programı, Her Türlü Videoyu İzletir Ses Dosyasını Açar

Bu çağda hala kodek sorunlarıyla uğraşmak çok saçma. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan hepsi bir arada popüler kodek paketlerinden birisni indirip yüklemek ve sonra arkanıza yaslanıp keyfinize bakmak ve izlediğiniz videoların tadını çıkarmak. İşte Windows 7 için en popüler, en gelişmiş, en güçlü ve kaliteli codec paketlerinden birisi de Windows 7 Codec Pack prgoramıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Codec Pack Windows 7 işletim sistemi için ihtiyacınız olan tüm codecleri içeren ücretsiz bir codec paketidir. Bu codec paketi sayesinde Windows 7 işletim sisteminizdeki tüm ses ve video dosyalarını rahatlıkla oynatabilir ve sorunsuz bir medya oynatma sistemine kavuşabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı video ve ses oynatıcılar bazı codecler olmadan ses ve video biçimlerini oynatamıyor bu tarz durumlarda imdadımıza yetişen codecler ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilir oynatamadığımız tüm ses ve video biçimlerini rahatlıkla oynatabiliriz.

Windows 7 için bu işleve sahip olan codec paketi sayesinde elinizdeki tüm ses ve video biçimlerini rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Program hem 64 bit hemde 32 bitlik Windows 7 sürümlerinde rahatlıkla çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

indir3  Windows 7 Codec Pack En İyi Windows 7 Kodek Programı, Her Türlü Videoyu İzletir Ses Dosyasını Açar

Versiyon:4.0.1

Boyut:19.41 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows 7/Vista/XP

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar