Sponsorlu Bağlantılar

windows-7-codec Win7codecs Windows 7 için En Güzel Kodek Paketi En Başarılı ve Popüler Codec Pack İndir

Windows 8 çıktı ama siz hala eski sürüm Windows olan Windows7 yi mi kullanıyorsunuz? Ama merak etmeyin! En azından kodek konusunda hiç bir sıkıntınız olmayacak. Windows 7 işletim sistemi için özel olarak üretilen bu kodek paketiyle tüm video açamama yada izleyememe dertlerinizi çöpe atabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 kullanıcıları için en çok tercih edilen ve birçok ses ve video sorununu çözen codec paketi bu programın içinde.

Eğer Windows 7 kullanıcı iseniz bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bu codec paketi ile tüm ses ve video dosyalarında yaşadığınız oynatma sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece bu codec paketini kullanarak Media Player ve Media Center ile bilinen tüm video ve ses uzantılarını oynatabilir video ve ses dosyaları ile ilgili kullanım sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.
Win7codecs Programı herhangi bir ses yada video oynatıcısı içermez bu codec paketi size Media Player dışında herhangi başka bir video yada ses oynatıcısına ihtiyaç duymadan tüm ses ve video dosyalarınızı oynatmanızı sağlar.

Codec paketi aynı zamanda tüm internet tarayıcıları ile de uyumlu çalışır ve internetten izlediğiniz yada dinlediğiniz video ve ses dosyaların da bir sorun yaşamamanızı sağlar.

Not: Eğer bilgisayarınızda codec paketinin eski bir sürümü varsa yükleme yapmadan önce eski sürümü kaldırıp yeni sürümü yüklemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

indir3 Win7codecs Windows 7 için En Güzel Kodek Paketi En Başarılı ve Popüler Codec Pack İndir

Versiyon:3.9.1

Boyut:26 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows 7

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar