Sponsorlu Bağlantılar

WebcamMax :: Add thousands of fantastic effects to webcam video for your live chats and recording

WebcamMax, MSN, Skype, Messenger, Yahoo ve ICQ benzeri tüm mesajlaşma programlarını desteklemekte olup, chat yaparken aynı anda çok eğlenebileceğiniz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Program sayesinde Webcam üzerinden yaptığınız görüşme esnasında ister kendi görüntünüzü, isterseniz başka bir videoyu bile paylaşabilirsiniz. Program içerisinde bulunan efektlerden görüntünüze ekleme yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca program içerisinde size sunular efektler dışında paint özelliği sayesinde de ister çizim yapabilir, isterseniz de yazılar yazabilirsiniz.
Programın diğer özellikleri arasında; fotğraflarınızı JPG, BMP, GIF, PNG formatlarında kaydedebilme, ekran büyüklüklerini istediğiniz gibi ayarlama imkanı, birden çok ekranı tek görüntüde birleştiriyor olabilmeniz, kendi görüntünüzle film oluşturabiliyor olmanız yada görüntünüzle filmi birleştiriyor olabilmeniz, canlı yayın izleme imkanı, Picture in picture özelliğinden yararlanabilme, AVI veya ASF formatında kayıt yapabilme, video sitelerine yükleme yapabilme gibi özellikleri bulunmaktadır.
Open WebcamMax :: See what you can do with WebcamMax
Add Effects :: Add Accessories Effects
Add Effects :: Add Animations Effects
indir
Alternatif indirme linkleri:
indir
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut: 25 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar