Sponsorlu Bağlantılar

Banda aktarmadan önce videoları yakalayıp işleme alın

virtualdub-05-657x535 VirtualDub İndir Ücretsiz Video Düzenleyici

Sponsorlu Bağlantılar

VirtualDub Windows işletim sistemleri için hazırlanmış küçük boyutlu,ücretsiz fakat çok güçlü bir video düzenleme programı. GPLlisanslaması altında yayınlanan bu açık kaynak program Adobe Premiere gibi profesyonel yazılımlara gerek duymadan video görüntülerinizi düzenlemenize, birleştirmenize, kesmenize ve daha birçok özellikle kendi videolarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor. Third-party video filtreleri ile zenginleştirebileceğiniz buvideo düzenleme aracı genel olarak AVI dosyaları üzerinde çalışmalar için üretilmiş olsada MPEG-1 formatını da okuyabiliyor hatta BMP formatındaki resim setlerini de bünyesinde düzenlemenize olanak tanıyor.

Video düzenleme programları arasında ücretsiz olarak tanınan programların en başında gelen VirtualDub ücretli program kullanmaya karşı çıkan kişiler tarafından çok kullanılan bir yazılım. Kullanımı son derece basit olan bu program standart codeclerin hepsi ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

virtualdub-filter22 VirtualDub İndir Ücretsiz Video Düzenleyici

Video Capture (Görüntü Yakalama) desteği de barındıran VirtualDub ile video dosyalarınızı istediğiniz gibi işleyebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz video dosyalarını birleştirerek onlara müzik ekleyerek, istediğiniz bölümleri keserek dilediğiniz formata çevirerek kaydedebileceğiniz bu program gerçekten boyundan büyük işleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri:

  • AVI, OGM, MKV formatlarından sisteminizde bulunan codec formatlarında dönüştürme yapma ve kaydetme. (DivX, Xvid vb.)
  • Videolarınızın kalitelerini ayarlama ve sıkıştırarak daha az yer kaplama.
  • Videolarınızda istemediğiniz bölümleri kesip montajlayabilir ya da yeni kareler ekleyebilirsiniz.
  • Programın kullanımı oldukça kolaydır ve ayrıca tamamen ücretsizdir.

VirtualDub İndir (32 Bit)

VirtualDub İndir (64 Bit)

Boyut: 1.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar