Sponsorlu Bağlantılar

viddy-ekran-goruntusu3box Video güzelleştirme uygulaması Android ve iPhone için ücretsiz indir

Viddy, cihazınızın kamerası ile aldığınız görüntüleri basit bir şekilde güzelleştirip paylaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır. Android cihazını ve iPhone, iPad ile kayda aldığınız görüntüleri harika küçük videolara dönüştüren Viddy tek bir tuşla videolarınızı Facebook, Twitter, ve Tumblr’da paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikler:

  • Yakala ve Güzellştir: Viddy uygulaması ile videolara fütüristik, nostaljik veya sanatsal bir görünüm kazandıran farklı efektler uygulayabilirsiniz.
  • Müzik: Çektiğiniz o özel anları daha da güzelleştirmek için videonuza müzik ekleyebilirsiniz.
  • Paylaş: Tek bir tıklama ile videonuzu Facebook, Twitter,  , Tumblr gibi sosyal ağlarda yayımlayabilir veya e-posta, SMS yoluyla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Keşfet: Viddy kullanıcılarının videolarını takip edip beğenebilir ve Vidddy’de bulunan popüler, yükselen videoları keşfedebilirsin.

Kamera uygulaması Viddy, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları; ayrıca iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

androidindir Video güzelleştirme uygulaması Android ve iPhone için ücretsiz indir iphoneindir Video güzelleştirme uygulaması Android ve iPhone için ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar