Sponsorlu Bağlantılar

screen568x5683 Verimli çalışma ve performans artırma uygulaması iPhone iPad ve Android için indir

HabitClock  uygulaması sayesinde artık iş yerindeki verimliliğini artacak ve iş performansınız yükselecek. Çünkü bu uygulamayla birlikte günlük rutin alışkanlıkları ve işi bitirme süresi ölçülebiliyor.  Günümüzde iş dünyasında rekabet çok ilerlemiş durumda ve artık bir iş bulmak değil önemli olan bulunan işi korumak ve konumunu güçlendirmektir. Bu konuda herkes kendini geliştirmeli ve hep bir adım öteye taşımalıdır. Bunun yolu da tabi ki zamanı en iyi şekilde kullanmaktan geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android’li telefonlar ve iOS işletim sistemini kullanan  iPhone ve iPad‘lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan HabitClock bize rutin olarak gerçekleştirdiğimiz işler ve alışkanlıklar için farklı alarmlar kurma imkanı veriyor. Bu alarmları kurarak yaptığımız işi belli sürede gerçekleştirmemizi sağlayabiliyoruz ve kullanışlı bir çalar saate sahip olabiliyoruz.

HabitClock ile günlük olarak yaptığımız egzersizleri, duş alma ve diş fırçalama gibi günlük bakım işlerini belli bir düzene sokabileceğimiz gibi yemek yaparken uygulamayı kullanarak yemeklerin pişme sürelerine sadık kalabiliyoruz. Eğer yapıtğınız işte ölçüm yapmak istiyorsanız da HabitClock kullanışlı olmakta. Örneğin; size verilen belirli sürede kaç rapor hazırladığınızı HabitClock ile ölçebilir, her rapor başına ayırdığınız süreyi ölçebilirsiniz.

HabitClock ile oluşturduğunuz alışkanlıklar veya işler listelerini paylaşabilmenize de olanak sağlanıyor. HabitClock ile oluşturacağınız yeni alışkanlık veya iş kayıtları için varsayılan iş tamamlama süresini belirleyebilmektesiniz. HabitClock ile kendi profilinizi yaratabiliyorsunuz ve kendinize özel olarak kişiselleştirilmiş bir listeye sahip olabiliyorsunuz.

Bu harika uygulamanın boyutu 30 MB olmakla birlikte tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Uygulamayı  iOS yani iPhone, iPad ve iPod için yüklemek isteyenler  buraya tıklayabilir.

Android platformu için indirmek isteyenler ise buraya tıklayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar