Sponsorlu Bağlantılar

Veresiye-Programı-5.0-2 Veresiye Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Türkiye’nin küçük ölçekli ve orta ölçekli firmalarının veresiye takip işlemini kolay bir şekilde yapabilmesi adına tasarlanmış veresiye takip programıdır. Güncel olarak gerçekleştirilen kayıt seçenekleri sayesinde en ayrıntılı ve kapsamlı veresiye arşivi oluşturulabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiçbir limit olmaksızın hızlı bir şekilde veresiye kaydı tutabilmekte ve arşivlene bilmektedir. Aynı zamanda yine aynı şekilde hiçbir limit olmaksızın müşteri kaydı yapılabilmektedir.

Ücretsiz olarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmetine sunulan program basit ara yüzü sayesinde her kesimden kişinin kullanabilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca üç adet farklı tema seçeneği ile farklı görsellikte kullanılabilmektedir.

Ayrıca döküman ve belge olarak arşiv yapmak isteyen kişiler içinde program istenilen tüm müşteri bilgilerini ve veresiye kayıtlarının yazıcıdan çıktı almasına kolaylık sağlamaktadır. Program tüm yazıcı çeşidine uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca bilgisayar ortamında ayrı bir kayıt yapılabilmesi için excel veri aktarımı özelliği bulunmaktadır.

indir3 Veresiye Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Versiyon:5.0

Boyut:4.37 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar