Sponsorlu Bağlantılar

Hafif, güçlü ve göz alıcı bir medya oynatıcı

umplayer-261 UMPlayer Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

UMPlayerMPlayer tabanlı çok biçimli bir medya oynatıcı. Neredeyse bilinen tüm ses ve video biçimini açabiliyor ve sistem kaynaklarını oldukça az kullanıyor.

Arayüz

Programın basit, neredeyse minimalist arayüzü video izlerken ya da müzik dinlerken mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaratmak için birçok seçeneği gizliyor. Yerel dosyaları, VCD ve DVD’leri oynatma amaçlı temel araçlar haricinde UMPayer aynı zamanda online TV ve radyo istasyonlarını oynatabiliyor ve videoları ile Shoutcast’teki duraksız müzik yayınları için dahili arama özelliğine sahip.

Film biçimleri

UMPlayer halihazırda 200’ün üzerinde codec’e sahip, yani herhangi bir medya dosyasını oynatmak için pek sorun yaşayacaksınız gibi görünmüyor. Program aynı zamanda yabancı dildeki videolarınız için otomatik altyazı da indirebiliyor. Diğer ilginç özellikler de – belli bir kareyi yakalamaya yarayan – ekran görüntüsü aracı ile arayüzü özelleştirmenize yarayan skin desteği.

UMPlayer’ın olumsuz yanı ise radyo ve TV listelerinde önceden yüklenmiş istasyonlara sahip olmaması. Bu yüzden zaten bazı istasyonları bilmiyorsanız bu özellik oldukça kullanışsız kalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Son söz

UMPlayer, birçok biçimi destekleyen ve sistem kaynaklarını çok az kullanan şık ve güçlü bir medya oynatıcısı.

Artıları

  • 200’den fazla codec içeriyor
  • ve Shoutcast için dahili arama
  • Kaynakları çok az kullanıyor
  • Otomatik altyazı indirme
  • Özelleştirilebilir arayüz
Eksileri

  • Online TV ve radyo istasyonları listeleri boş
  • Yardım dosyası yok

UMPlayer Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 147 KB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar