Sponsorlu Bağlantılar

screenshot Ultimate Boot CD Son Sürüm Ücretsiz İndir Bedava

Günümüzde bir çok bilgisayar artık disket sürücüsü kullanmıyor olsa da, hala disket formatında çalışması için geliştirilmiş bir çok tanılama ve kurtarma uygulaması bulunmaktadır. İşte bu noktada Ultimate Boot CD yardımımıza koşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultimate Boot CD ile bilgisayarımızı önyükleme yaparak başlattığımızda içerisindeki 100’den fazla disket üzerinden kullanmamız gereken sistem araçlarına ulaşabiliriz. Koleksiyonun geniş tutulduğu bu  programlar arasında; CPU ve RAM test araçları, donanım tanımlama, siste bilgileri, kriterler, BIOS araçları, sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları, sabit disk silme ve klonlama programları, bölümlendirici programlar, önyükleme yöneticileri, dosya ve sistem araçları, ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri bulunmaktadır.

Kullandığınız işletim sisteminde herhangi bir sorun oluşması durumunda, Ultimate Boot CD ile bilgisayarınızı önyükleme yaparak başlatabilir ve sistem araçları sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Programı aynı zamanda birUSB bellek üzerine yükleyerek, gerekli durumlarda USB bellek üzerinden de önyükleme yapabilirsiniz.

Not: İndirdiğiniz ISO kalıp dosyasını, ImgBurn, BurnAware, CDBurnerXP gibi ISO dosyalarını CD’ye yazdırabileceğiniz programlar yardımıyla bir CD’ye yazarak kullanabilirsiniz.

indir3 Ultimate Boot CD Son Sürüm Ücretsiz İndir Bedava

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif indirme linki

Lisans:Ücretsiz

Boyut: 269 MB

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar