Sponsorlu Bağlantılar

screenshot_database Ücretsiz Film Arşiv Düzenleyicisi ve Yöneticisi İndir

theRenamer, dizi ve film arşivleyenler için tasarlanmış son derece gelişmiş özelliklere sahip bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Program tercihinize bağlı olarak indirdiğiniz filmlerin klasörlerinin içindeki info, txt gibi gereksiz dosyaları da otomatik olarak temizleyebilmektedir. Program sayesinde arşivinizdeki film ve video dosyalarınızın bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Hatta isterseniz filmlerin IMDb kısayolunu bile klasörün içine ekleyebilirsiniz.
Eğer film arşiviniz çok karmaşık ve düzensizse programı bilgisayarınıza kurarak bu dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Düzenleme işlemini yaparken IMDb, TV.com, theTVDB.com gibi siteleri de kaynak olarak kullanmaktadır.
theRenamer ile işlem yapmak için öncelikle Settings menüsünden seçenekleri kendi isteğinize göre belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra klasör adları, silinecek uzantılar, düzenlenecek klasör gibi seçeneklerleri belirledikten sonra dosyaları programın sürükle bırak yöntemiyle atmalı ve arayüzdeki pati şeklindeki butondan işletinizi başlatabilirsiniz. Windows vista kullanıcıları programı sağ tıkla yönetici olarak çalıştır seçeneğinde çalıştırmalıdır.
screenshot_settings Ücretsiz Film Arşiv Düzenleyicisi ve Yöneticisi İndir
screenshot_settings_movie Ücretsiz Film Arşiv Düzenleyicisi ve Yöneticisi İndir
screenshot_global_settings Ücretsiz Film Arşiv Düzenleyicisi ve Yöneticisi İndir
indir3 Ücretsiz Film Arşiv Düzenleyicisi ve Yöneticisi İndir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :3.86 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar