Sponsorlu Bağlantılar

Turquaz-Muhasebe-Programı-1 Turquaz Muhasebe Ücretsiz Muhasebe Programı Türkçe Bedava İndir

Açık kaynak kodlu bir muhasebe yazılı olan Turquaz, sektör içerisinde yer alan programların network sorunları, limitleri olan lisansları, kullanıcıların taleplerinden hareketle olması gereken seviyelerde yeterlilik gösterememesi ve gelişim gerçekleştirememesi nedeni ile tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Piyasa içerisinde yer alan diğer muhasebe programlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede diğer programlar ile uyumsuzluk gibi sorunların önüne geçilmiştir. 9 yıl önce temelleri atılan projede geçen yıllar içerisinde çalışmalardan elde edilen bilgi ve tecrübe, kullanıcıların arz ve istekleri ile birleştirerek süratli bir gelişim göstermektedir.

Muhasebe programı piyasası içerisinde yer alan diğer programlara göre en belirgin farklılığının özgür bir yazılım olması sebebi ve bünyesindeki lisans ve felsefe dolayısıyla, turquaz programının geliştirmesinde rol alan kişilerin isimleri belirtmek şartı ile istendiği gibi kullanılabilmekte, farklı çalışmalara geliştirilebilmekte ve dağıtımı gerçekleştirilebilmektedir.

indir3 Turquaz Muhasebe Ücretsiz Muhasebe Programı Türkçe Bedava İndir

Versiyon:0.8.9

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut:23.78 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar