Sponsorlu Bağlantılar

slide-1 Türkçe ve ücretsiz program kaldırıcı-hızlı çalışır ve iz bırakmaz, kaldırılmayan prograları kaldırır tamamen siler

Genellikle standar kaldırma programları bilgisayarınızda kaldırdığınız programla ilgili kayıt dosyaları veya izler bırakmaktadır. GeekUninstaller ile hızlı ve derin bir tarama yaparak arkanızda iz bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan istediğiniz yazılımı kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızı temiz tutmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sıradan program kaldırma araçları çoğunlukla tamamen kaldırmaz. Birçok durumda kaldırdıktan sonra arkada kayıt dosyası bilgileri ve diğer artık dosyalar ve izler kalır.  GeekUninstaller ise hem çok hızlı çalışarak hemen kaldırır hem de işini gayet temiz yapar ve geride çöp dosya asla bırakmaz.  Kaldırılmayan, hata veren programlar da dahil her türlü yazılımı pratik ve çabuk bir şekilde derhal kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınızı bu şekilde temiz tutarsınız ve temizlendiği için de daha hızlı ve verimli çalışır. Yani full performans tüm görevlerini yerine getirebilir.

GeekUninstaller portable yani taşınabilirdir. Bu nedenle kurmaya gerek yoktur. Sadece USB belleğin içine atmanız kafidir. GeekUninstaller’ın içindeki kuvvetli kaldırma modu, kaldırılması en zor programları bile hatasız kaldırabiliyor.

Program tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir ve tümüyle bedavadır.

indir3 Türkçe ve ücretsiz program kaldırıcı-hızlı çalışır ve iz bırakmaz, kaldırılmayan prograları kaldırır tamamen siler

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Thomas Koen
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar