Sponsorlu Bağlantılar

 stok takip market takip programı stok programı market stok programı

Sahra Soft Market ve Stok programı fazla kafa karıştırmadan, muhasebe ve bilgisayar bilgisi gerekmeden de kullanabileceğiniz, hızlı ürün satışı ve stok kaydı tutabileceğiniz basit ve anlaşılır programdır. Programımız barkod desteklidir ve barkodlu terazi uyumludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Market programı ile stok takibinin yanında;
– Stok market programımız ile müşteri hesaplarını da tutabilir, veresiye defteri olarak da kullanabilirsiniz.
– Stok market programımız ile toptancı hesapları tutabilir, aldığınız ürünleri hangi toptancıdan aldığınızı görüntüleyebilirsiniz
– Market stok programımız ile barkodsuz ürünlerinize programımızdan otomatik barkod numarası verebilir, programımızdan ürünlerinize barkod çıkartabilir ve çıkarttığınız barkodu ürününüzün üstüne yapıştırabilirsiniz.
– Birden fazla satış ekranı açabilirsiniz.
– Stok market programımız ile barkodlu teraziden çıkan barkodları satış sayfasında okutabilir, ürünün kodunu ve gramajını ayrıt edebilir.siniz
– Stok market programımız ile satış ekranından, sattığınız ürünlerin faturasını kesebilirsiniz.
– Raporlar sayfasında yapılan her işlemin ayrıntılı raporunu alabilirsiniz.
– Günlük, haftalık, aylık, yıllık karlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
– Kasanızdaki nakit akışı görüntüleyebilirsiniz
– Sınırsız kasiyer hesabı açabilir ve kasiyerlerinizin yaptığı işlemlerin tamamını ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
– Sayım modülüyle sayım yapabilir ve stoklarınızla karşılaştırabilirsiniz
– Market stok programımızın ajanda bölümünde randevularınızı düzenleyebilir, ödemelerinizi gün ve aylara göre planlayabilirsiniz.
– Market stok programımızda, barkod yazıcı yardımı ile, barkodsuz ürünlerinize barkod numarası verebilir ve etiket yazdırabilirsiniz, yazdırdığınız etiketleri ürün rafına veya ürünün üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu sayede satış ekranında barkodsuz ürünlerin satış işlemini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
– Sahra Soft Market Stok programı, barkod sistemi ile çalışan hemen hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Programımızı, market programı , stok programı, satış programı, barkod programı, müşteri programı, veresiye programı ve cari hesap programı olarak da kullanabilirsiniz.
– Market stok programımız ile merkez bankasından günlük döviz kurlarını çekebilir ve görüntüleyebilirsiniz

indir3 Türkçe Market ve Stok Programı İndir

Sürüm
4.4.7
Boyut
11.20 Mb
Lisans
Deneme Sürümü
Dil
Türkçe
Ekleme Tarihi
19.02.2011
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar