Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda sizlere ücretsiz olan bir çoklu dosya adı değiştiricisinden söz etmek istiyorum. Multiple File Renamer adlı bu tamamen bedava ve oldukça kullanışlı olan program sayesinde  bilgisayarınızdaki onlarca yüzlerce hatta binlerce dosyanın ismini aynı anda sadece tek bir tıklamayla (tuşla) hızlı bir şekilde kolayca değiştirebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit ama işini son derece iyi yapan bu ufak programın daha değişik özellikleri ve faydalı fonksiyonları da mevcut. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

Yüzlerce dosyayı aynı anda yeniden adlandırabilmenizi sağlayan Multiple File Renamer ile dosya isimlerine ön ek-son ek, sayı gibi karakterler ekleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ismini değiştirmek istediğiniz dosyaları arayarak bulabilir ve hızlı bir şekilde adlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik numaralandırma özelliğine de sahip olan yazılım ile dosyalarınızı otomatik bir şekilde yeniden isimlendirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Multiple File Renamer sayesinde bir seferde 1000 dosya ismini yeniden adlandırabilirsiniz.

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :0.3 MB
  • Versiyon :1.0
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar