Sponsorlu Bağlantılar

25-3-2014-23-31-03 Su kayağı oyunu indir, Su kızağı oyunları oyna jet ski yarışı

Su yarışlarını seviyorsanız ve hem heyecan dolu hem de eğlenceli bir jet ski yarış oyunu olsun istiyorsanız işte sizlere Riptide GP2 oyunu! Üstelik tamamen bedava!

Sponsorlu Bağlantılar

Su motorsikletlerine atlayın ve denizde amansız bir yarışa katılın. Oyunun grafik kalitesi gayet iyi. Jet skilerle artistik hareketler yapabilirsiniz. Bu oyun hem Windows 8 tabletlerden hem de masaüstü bilgisayarlardan oynanabilir.

Mobil platformdaki popüler yarış oyunlarına imzasını atan Vector Unit tarafından geliştirilen Riptide GP oyununun devamı niteliğinde olan Riptide GP2, ilk oyuna kıyasla daha gelişmiş grafiklere sahip olmasının yanı sıra yeni kariyer modu seçenekleri, yeni akrobasi sistemi, yükseltilebilir hidro jet ve sürücüler gibi pek çok yeni özellikle geliyor.

Hızlı, eğlenceli ve görsel açıdan etkileyici yarış deneyimi sunan Riptide GP2’yi tek başınıza ve arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Eleme usulü yarışlara katıldığınız, freestyle etkinliklerde yer aldığınız, hızlı yarışlar gerçekleştirilen Kariyer modunda tamamlamanız gereken 50 yarış sizleri bekliyor. Jet skilerin performansını güçlendirebilir, renklerini değiştirebilirsiniz. Üstelik bu oyunda hepsi birbirinden güçlü 10 yeni hidro jet satın alınmayı bekliyor.

Cihazlar arası senkronizasyon desteği de sunan oyunu istediğiniz kontrollerle oynayabilirsiniz. İster gamepad’inizle, ister klavyenizle, ister dokunmatik ekran kontrolleriyle isterseniz de cihazınızı eğerek deniz motosikletlerini kontrol etmeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu oyunu indirdim yükledim ve sizler için denemek amacıyla oynadım. Gerçekten beklentimin ötesine geçmeyi başaran kalbur üstü kaliteli oyunlardan biri. Bu tarz oyunların ücretsiz olması inanılır gibi değil. Bence sakın sakın kaçırmayın ve mutlaka bir şans tanıyın. Emin olun kısa sürede sizler için bağımlılık haline gelecektir. Boş zamanların değerlendirilmesi ve can sıkıntısının giderilmesi için iyi bir seçimdir.

indir3 Su kayağı oyunu indir, Su kızağı oyunları oyna jet ski yarışı

Boyut: 63 MB

Lisans: Ücretsiz

Platform: Win8/win8.1

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar