Sponsorlu Bağlantılar

speedfan SpeedFan Fan Hızı Öğrenme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

SpeedFan programı bilgisayarınız donanımda yer alan parçaların sıcaklık, voltaj ve fan hızı gibi değerlerini öğrenebilmeniz için geliştirilmiş yazılımdır.  Program size Fan hızını ve sıcaklık değerlerini gösterebildiği gibi bu sıcaklık değerlerine göre fan hızlarını da değiştirebilme imkanı sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Böylece gereksiz enerji harcamaz ve bilgisayarınızdan daha yüksek performans alabilirsiniz. Bir diğer özelliği sabit disklerin S.M.A.R.T.bilgilerine ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca yine sabit diskler üzerinde oluşan sıcaklık değerlerini de size gösterebilmektedir.

Yine kullanımı popülerleşmeye başlayan bu programın sistem bilgilerinizi size gösterme performansı ve sisteminizdeki değişiklikler konusunda yapabilecekleri sizin bilgisayarınızın sensör yongalarına göre değişmektedir.

SpeedFan içinde bulundurduğu istatik ve kayıt tutma araçlarıyla size bilgisayarınızın sıcaklık değişimini saatlere ve yapılan işlemlere göre gösterebilmektedir. Programın içinde yer alan “Hız Aşırtma” özelliği ise işlemci hızınızın performansını yükseltmeye yönelik olarak hazırlanmıştır.

indir3 SpeedFan Fan Hızı Öğrenme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar