Sponsorlu Bağlantılar

Ekran koruyucunuzun bir görsel şölen haline dönmesini ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
3 boyutlu balıklarla süslenmiş bir akvaryum keyfini ekran koruyucusu olarak masaüstünüze getiren program sizlerle. Muhteşem bir görsel şölen artık ekran koruyucunuz olabilir. Balıklar ve su insana huzur veren bu görüntü hareketli bir şekilde masa üstünü süsleyecek. Gerçekten bir akvaryum hissi veren efektleri ile sizin de eminim beğeninizi kazanacak.
Not: Bu program MAC bilgisayarlar içindir, Windows için aşağıdaki diğer programları indiriniz.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :27 MB
  • İşletim Sistemi: MAC

Free 3D Aquarium Screensaver İndir

Güzel bir akvaryum ekran koruyucu. Yeterli sayıda balık ve çiçeklerle bezenmiş, su sesleriyle sizi dinlendirebilecek başarılı ve ücretsiz bir akvaryum ekran koruyucu.

indir

Sim Aquarium 3D

Sponsorlu Bağlantılar
Sim Aquarium 3D, programı balıkları ve akvaryumun büyüsünü seven kullanıcılar için sunulan bir ekran koruyucusudur.
Program, kullanıcılara farklı ve tamamen kullanıcı odaklı olarak ayarlanabilir akvaryum içerik modülleri sunulan balıklar ve akvaryum ortamı verilen bir ekran koruyucusudur. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır.
Pasif kullanım anların’da direkt olarak bilgisayar ekranınızı bir akvaryuma dönüştürecek olan yazılım, balık ekranınızı dolanmaya başlayacak, ekran koruyucunun bu ücretsiz sürümünde akvaryum taşları v.b ögeler hareket halinde olacaktır.

indir

Dream Aquarium

Dream Aquarium

indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar