Sponsorlu Bağlantılar

AWicons Pro: Icon editor

AWicons Pro yazılımı çok çeşitli grafiksel simgeler oluşturmanızı sağlayan kolay kullanımlı bir simge düzenleme yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bünyesinde zengin garfik çeşitleri bulunduran bu yazılım ile zevkinize özel ve hazırlarken zevk alacağınız simgeler oluşturabilirsiniz.
Ayrıca bu yazılım imleç ve diğer küçük öğeleri arayıp bulmanıza, oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlamaktadır. AWicons Pro yazılımı Pro, ico, icl, cur, ani, png, gif, bmp ve jpg gibi çok popüler dosya formatlarına uyum sağlayabildiği gibi 256 x 256 piksele kadar farklı boyutlarda birden fazla simgeyi tüm renk modlarında kaydetmeyi sağlamaktadır. AWicons Pro yazılımı bünyesinde bulundurduğu simge yönetimi özelliği sayesinde farklı konumlardaki görüntüleri tarayabilir, çok sayıda grafik düzenlemesi yapabilirsiniz. Ayrıca bu yazılım ile kalem, çizgi, elips, poligon, yazı, renk değişimi gibi popüler olan çizim araçları ve anti-aliasing, çok renkli degrade, saydamlık gibi çizim işlemcilerini de size sunmaktadır. Simgelerinize çeşitli efektler uygulayabileceğiniz AWicons Pro popüler olan tüm resim formatlarını desteklemektedir.
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :13 MB
  • Versiyon :9.4.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar