Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç gün önce Facebookta gördüğünüz bir resmi bulamıyor musunuz? Merak etmeyin, FBCacheView programı Chrome Firefox IE gibi tarayıcılar tarafından cache edilmiş  fotoğrafları bulmanıza yardımcı olur. Ücretsiz bir Windows aracı olan FBCacheView yazılımı web tarayıcı cache belleğini tarar ve Facebook’ta baktığınız resimleri listeler. Windows 8 dahil bütün Windows sürümlerini destekler ve uyumlu çalışır. Programın boyutu çok çok küçüktür ve asla sistemi kasmaz.

fbcacheview Silinen Facebook resimlerini bilgisayarda bulma programı, tarayıcı cache ile facebookta görülen fotoğrafları bulma

Sponsorlu Bağlantılar

FBCacheView

Bu program tüm Facebook fotoğraflarını görmenize yardım eder. Profil resimleri, yüklenen fotoğraflar ve hatta zaman tünelinize eklenmiş herhangi bir resim de bunlara dahildir.

Programın kullanımı ve çalışması çok basittir. Programı tıklayıp çalıştırınca zaten kendisi otomatik olarak çalışır ve kısa bir aramadan sonra bütün Facebook fotoğraflarını gösterir.

Program taşınabilirdir yani kurulum gerektirmez (portable). Tamamen ücretsiz olan bu programı aşağıdan indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

OS:Windows Tümü

Boyut: 76 kb

İndirmek için tıklayınız.

Anasayfa: http://www.nirsoft.net/utils/facebook_cache_viewer.html

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar