Sponsorlu Bağlantılar

vmware-2 Sanal makine oluşturma ve İki işletim sistemi kurma programı bedava indir ücretsiz

VMWare en populer sanal makina oluşturma ve yürütme programlarına sahiptir VMWare ile bilgisayarınızda sanal makinalar oluşturup üzerine istediğiniz işletim sistemlerini kurmanız mümkün olabilmektedir Böylece bilgisayarınızı kapatıp açmadan pencereler içerisinde farklı işletim sistemleri yüklü sanal makinalarınızı kullanabilmektesiniz

Sponsorlu Bağlantılar

VMWare ‘in birçok ürünü bulunmakla birlikte yakın bir süre önce ücretsiz bir lisansa dönüştürdüğü VMWare Server en çok tercih edileni olmuştur.

VMware Player yeni yada daha önceden hazır yayınlanmış yazılımları sanal makineler üzerinde çalıştırmanıza olanak sağlıyor, hemde hiçbir yükleme ve ayarlama yapmadan. Aynı zamanda isterseniz varolan sanal makinelerinizi okullarla yada arkadaşlarınızla paylaşabilir veVMware Player ile herhangi bir sanal makineyi çalıştırmasına yardımcı olabilirsiniz. Kurulu sisteminize zarar vermeden artık yazılım çalıştırabileceksiniz.

Sanal makine yazılım olarak tanımlanan bir bilgisayar anlamına geliyor. Bir bilgisayar içinde başka bir bilgisayar çalıştırmaya benzeyen bu özellik günümüzde çok fazla yaygınlaştı. VMware Player VMware Workstation, GSX Server veya ESX Server tarafından yaratılmış tüm sanal makineler üzerinde çalıştırılabiliyor. VMware aynı zamanda Microsoft Virtual Macgine ve Symantec LiveState Recovery disk formatlarınıda destekliyor.

  • Kopyala ve yapıştır. Host bilgisayar ile sanal makineler arasında textleri ve dosyaları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
  • Sürükle ve bırak. Windows sanal makineniz ve Windows host bilgisayarınız arasında sürükle bırak desteği de mevcut.
  • Entegre Google Search. VMware Player Google arama özelliklerine sahip, tam entegre ve tarayıcı gerektirmeyen yapısıyla web üzerindeki arama yapmanızada olanak tanıyor.

indir3 Sanal makine oluşturma ve İki işletim sistemi kurma programı bedava indir ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar