Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz çok oyunculu online aksiyon oyunu

s4-league-9 S4 League

Sponsorlu Bağlantılar

Sevimli bulmacalar ve kapsamlı Rol Yapma Oyunu maceraları oynamak güzel, ama bazen biraz daha aksiyon arıyorsunuz.

Geliştiricinin web sitesinde bir kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz ve keyfini sürebileceğiniz çılgın bir çok oyunculu online oyun olan S4 League, size aksiyonun tonlarcasını sunuyor.

S4 League, Gunz’a çok benziyor ve diğer çok oyunculu aksiyon oyunlarıyla aynı planı izliyor. Kendinizi koridorlar, merdivenler ve koşup zıplayacağınız platformların bulunduğu karmaşık bir oyun alanı içinde buluyorsunuz ve başlıca hedefiniz düşman ekibin tüm üyelerini yok etmek. Ancak unutmayın; S4 League’deki dövüşler öylesine ateşli ve hızlı ki, beş dakikadan fazla hayatta kalabilmek için gözlerinizi dört açmanız gerekiyor.

Bu temel kuralların yanı sıra, S4 League seçtiğiniz oyun moduna göre bazı varyasyonlar da sunuyor (Touchdown, Death match veya kişisel görevler gibi). Oyun ayrıca temel olarak Japon tarzı çizimlere dayalı tasarımıyla ve ve gerçek zamanlı sohbet, toplum hizmetleri ve diğer hoş işlevler barındıran kapsamlı sosyal bileşeniyle de diğer aksiyon başlıklarından ayrılıyor. Ek olarak S4 League’de sadece karakterinizi özelleştirmeye değil, aynı zamanda onu daha ölümcül ve güçlü yapmaya yönelik olan yeni ürünler satın alabileceğiniz bir mağaza da bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel olarak değerlendirildiğinde, S4 League harika bir oyun. Hoş grafikleri mükemmel bir oyun müziğiyle birleştiriyor ve oynaması çok eğlenceli. Tek olumsuz yanı başlamasının çok uzun sürmesi.

Artıları

  • Çılgın, aksiyon dolu savaşlar
  • Renkli ve cazip grafikler
  • İyi arka plan müziği
  • İlginç sosyal ağ öğeleri
Eksileri

  • Yüklemesi çok uzun sürüyor
  • Bazen oyunlar fazla stresli
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar