Sponsorlu Bağlantılar

Kaldıramadığınız programlar için harika ve ücretsiz bir program kaldırıcı

revo-uninstaller-01-700x501 Revo Uninstaller Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Revo Uninstaller en inatçı programları bile kaldırmanızı sağlayan Windows için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi program kaldırma uygulaması.

Kolay kullanım 

Revo Uninstaller’ı kullanmak oldukça basit. Kurulduktan hemen sonra ana arayüzü hangi programların kurulu olduğunu listeliyor. Seçenekler veya bilgi için ikona sağ tıklayın ya da kaldırmak istediğiniz programı seçin ve Revo Uninstaller, bir şeyler yanlış giderse ya da kaldırmayı istemediğiniz bir programı kaldırdığınızda geri dönmek için bir yedekleme noktası yaratmayı da içeren çok kapsamlı bir kaldırma sürecini başlatsın.

Revo Uninstaller, Registry üzerinde çalışarak diğer birçok kaldırım sihirbazının geride bırakacağı dosyaları ve kayıtları kaldırır. Revo Uninstaller kaldırım sihirbazı yaklaşımını kullanır, yani her aşamada silinmesini istediğiniz dosyaları size sorar. Ayrıca, uygulama programları kaldırabilmeniz için iki alternatif yöntem sunar: Hunter ve Drag and Drop.

İnatçı uygulamalar

Hunter Mode, hiçbir iş yapmak istemeyen programlar için ideal. Masaüstünüzde görünen küçük hedef ikonu alıyorsunuz ve kaldırmak istediğiniz programın üzerine getiriyorsunuz. Bu bir masaüstü ikonu olabilir, başlangıç sayfası girdisi ya da C: sürücüsündeki bir dosya bile olabilir. Ayrıca bu program yüklenmiş programlar listesinde kendini göstermeyen şu sinir bozucu programlar için de birebir. Revo Uninstaller’ın Drag and Drop modu benzer ama burada programın öğesini ikona sürüklüyorsunuz. Yanan bir ateş şeklinde eğlenceli bir tasarımı da var!

Sponsorlu Bağlantılar

Revo Uninstaller’ı eleştirecek pek bir şey yok. Harika bir program kaldırıcı ve de ücretsiz. Daha ne istenebilir ki?!

Artıları

  • Olağanüstü derecede kusursuz program kaldırma
  • Kayıtlarınızı ve geçici dosyalarınızı derinlemesine araştırma
  • Kullanımı çok kolay
  • Temizleme araçları içinde
Eksileri

  • İlk kez kullanırken dosya silme aşaması biraz karmaşık geliyor
  • Arayüzün en üstünde çok fazla düğme bulunuyor

Revo Uninstaller Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 2.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar