Sponsorlu Bağlantılar

registry-turbo_performans-olcumu_500x377 Registry Turbo Ücretsiz PC Hızlandırıcı Bilgisayar Performansını Arttırma Programı İndir

Registry Turbo programı bilgisayarınızın bakımını hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir PC performansarttırma programı. Bilgisayarınızı taradıktan sonra program aracılığı ile kullanabileceğiniz özellikler temel olarak disk temizleme, gizlilik yöneticisi, hafıza optimizasyonu, başlangıç programları yöneticisi, tamir uygulamaları ve yazılım yöneticisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak Registry Turbo beraberinde gelen tüm bu araçlar ile teker teker uğraşmak istemiyorsanız tek bir tıkla gerekli olan tüm işlemleri tamamlayabileceğiniz modu da kullanabilir ve otomatik olarak bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz.

Eğer uzun yıllardan sonra yüklenip silinen programların tüm izlerini, kayıt defterinizde yer alan fazlalıkları ve meydana gelen hataları yok etmek, hafıza ve RAM’i daha iyi yönetmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama vadettiği işi gayet güzel bir şekilde gerçekleştiriyor.

indir3 Registry Turbo Ücretsiz PC Hızlandırıcı Bilgisayar Performansını Arttırma Programı İndir

Alternatif indirme linki

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar