Sponsorlu Bağlantılar

34487084_3920981373 RAM Idle LE bir sistem belleği iyileştirme ve bilgilendirme programı ücretsiz indir

Türkçe açılımı rastgele erişilebilir bellek olan ve genelde RAM olarak ifade edilen, sistemimizin geçici hafıza kaynağı zamanla görevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Bellek ya da belleklerin tam kapasite ile çalışabilmesi için kullanıla kullanıla boşa çıkan alanlarının yeniden işlem yapar hale gelmesi gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım bellek kullanımınızı size bir grafik üzerinde göstermektedir buda yazılımın kullanımını cok kolaylaştırmakta. Burada pasif biçimde duran “RAM İyileştiriciyi Etkinleştir (Enable RAM Optimizer)” butonuna basarak artık belleklerinizi daha performanslı kullanabilirsiniz. Yapacağınız tüm işlem bundan ibarettir. Bu da yazılımın kullanımının ne denli kolay olduğunu göstermektedir.

Yukarıda açıklanan temel işlevinin yanı sıra; yazılımın bir de sistem bilgilendirme işlevi bulunmaktadır. Bu alanda; kullanmış olduğunuz işletim sistemine dair ayrıntılı bilgiler alabilir, sisteminiz üzerinde çalışmakta olan işlemlerin listesine bakabilir ve bellekleriniz hakkında kullanım oran bilgilerini görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulmakta olan yazılımın, boyutunun çok küçük olması, kullanımının kolay olması ve oldukça işlevsel olması küçük ama çok faydalı bir yazılım olduğunu soylememiz gerekir.

indir3 RAM Idle LE bir sistem belleği iyileştirme ve bilgilendirme programı ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar