Sponsorlu Bağlantılar

plants-vs-zombies2box Plants vs. Zombies Bitkiler ve Zombiler Savaşı Oyunu iPhone İçin İndir

PopCap Games tarafından geliştirilen Plants Vs. Zombies eğlenceli bir strateji oyunudur. Oyun bitkiler ve zombiler arasındaki savaşı konu alıyor. Gayet ilginç bir konuya sahip bu oyunda çeşitli özelliklere sahip bitkileri kullanarak zombilerin beyninizi yemesine engel olmaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda bahçenize yerleştirdiğiniz bitkilerle savunma yaparak saldırıya gelen zombileri evinizden uzak tutmanız gerekiyor. Amacınız bütün zombilere karşı direnç gösterebilecek bir savunma alanı oluşturmak. Cephanenizde bezelye sapanları, fındık duvarları ve vişne bombaları gibi 49 farklı silah bulunuyor. 26 farklı türde zombi zaman zaman zıplayarak zaman zaman dans ederek zaman zaman da uçarak saldırıya geçiyor. Seviye atladıkça yeni bitkilerle ya da yeni zombilerle karşılaşıyorsunuz ve farklı türlerdeki zombileri yok etmek için farklı türlerde bitkiler kullanmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse balonlu zombileri durdurmak için kaktüs kullanmak oldukça başarılı bir sonuç almanızı sağlayabilir.

En çok satan oyunlardan biri olan Plants Vs. Zombies 20’den fazla yılın en iyi oyunu ödülünü almaya layık görüldü. iOS ( iPhone, ipad vs. ) işletim sistemine sahip mobil cihazlara yükleyebileceğiniz Plants Vs. Zombies bağımlılık yaratan ve uzun süre sıkılmadan oynanabileceğiniz güzel bir gerçek zamanlı strateji oyunu.

iphoneindir Plants vs. Zombies Bitkiler ve Zombiler Savaşı Oyunu iPhone İçin İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar