SON İZLENEN YAYINLAR Netspor izle

Canlı Maç Yayınları Tv

Canlı Maç Yayınları, Canlı Maç İzle, Bedava Canlı Maç İzle, HD Canlı Maç İzle, Donmadan Canlı Maç İzle.

Canli Mac Yayinlari Listesi ⇩


1 comment:

  1. Hakem camiasının da ayağınını denk almasını istiyoruz gördüğümüz üzere "Ali palabıyık" bu şahıs geçen sene galatasaray maçında kalmış ola ki fenerbahçeye kurulup gelmiş ve puan aldırtmamak adına elinden geleni yaptı, ama hakkı adaleti oldu Fenerbahçe kazanmayı bildi hakeme rağmen. Genç hakemlerin bu tür tuzaklık ve eyyamdan uzak durması gerek, ve net bir mesajıda aldıklarını görüyorum.
    Slogandan da belli olduğu üzere "karanlığa fener tutarak" Fenerbahçe herkesi üst üste koyup başarılı bir şekilde kıvrak bir şekilde hareket edip herkesden sıyrılıp saha içine odaklı kalmayı başarıp devam edecektir. Futbolda da bildiğiniz üzere ivme yakalamış bir takım iyi gider ve öyle devam eder, kazanmayı başarmış ve kazanmaya alışkın bir www.selcuksportsizle.me takım her zaman kazanmak ister Fenerbahçe de bu yeni malatyaspor maçında da kazanmaya devam etmek isteyecektir ve istediğini elde edip o tür şekilde galibiyete yakın olan tarafı Fenerbahçe olarak görüyorum

    ReplyDelete

YASAL UYARI

Taraftarium24 canlı maç izle listesinde yer alan yerli ve yabancı maç yayınları yapılmaktadır. Yayınların hiçbiri kendi sunucumuzda bulunmamaktadır. Yayınlar çeşitli sitelerden alınıp embed kodları ile sitemize eklenmektedir. Yayın hakkına sahip olduğunu düşünen kişiler Uyardıkları taktirde her yayın en geç 3 iş günü içersinde sitemizden kaldırılmaktadır.