Sponsorlu Bağlantılar

İşte en iyi okul zil çalma yazılımı bu!

Hem ücretsiz hem de gerçekten kaliteli ve gelişmiş bir okul zil programı istiyorsanız bu programı mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Üstelik kullanımı da oldukça kolay. İşte detaylar…

Sponsorlu Bağlantılar

okul-zil-calma-26034-4 Okullar İçin En Güzel Zil Çalma Programı

Okullar, dershaneler ve benzeri eğitim kurumları için geliştirilmiş olan Okul Zil Çalma yazılımını ücretsiz olarak indirebilir ve kurumunuzun ders çıkış saatlerinde istediğiniz zil sesini çaldırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve son derece sade bir tasarıma sahip olan yazılım sayesinde Windows bilgisayarınız üzerinden okul zilini kolaylık çalabilirsiniz. Herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmadan sadece bilgisayarınızda bulunan ses sistemini kullanarak çalıştırabileceğiniz yazılım ile WAV formatındaki zil seslerini çaldırabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra bilgisayarınızda çalıştırabilmeniz için öncelikle indirdiğiniz dosya içerisinde bulunan klasördeki okulzil isimli dizini sabit diskinizin D sürücüsüne kopyalamanız ve daha sonra da kullanmak istediğiniz herhangi bir müzik dosyasını WAV formatında olacak şekilde 001.wav ismi ile aynı klasör içerisine oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra da klasörde bulunan okulzilcal.exe dosyasına tıklayarak yazılımı çalıştırabilirsiniz.

indir3 Okullar İçin En Güzel Zil Çalma Programı

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :0.1 MB
  • Versiyon :1.0.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar