Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü çoklu-platform IM istemcisi

nimbuzz-02-700x513 Nimbuzz

Sponsorlu Bağlantılar

Nimbuzz tüm arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olmanızı daha az zaman alıcı bir işe dönüştürür.

Çoklu-platform anında mesajlaşma istemcisi olan Nimbuzz tam da burada yararlı hale geliyor. Nimbuzz kontaktlarınızla sohbet etmenizi, aralarında Facebook, Twitter, MySpace, MSN, ICQ, Google Talk ve Jabber’ın da bulunduğu birçok farklı sosyal ve IM protokolleri üzerinden arkadaşlarınızı takip etmenizi sağlıyor.

Nimbuzz, bir süredir içinde bulunduğu mobil platformlar arasında zaten oldukça popüler. Sanıyorum Nimbuzz’ın diğer benzer programlar kadar araç ve seçenek sunmuyor olması, bu PC uyarlamasının gözden kaçmasına sebep oldu. Araç kendi içinde oldukça basit, az kaynak kullanıyor ve söz verdiklerini yapıyor. Kişiselleştirilmiş arkaplanlar, animasyon efektleri veya başka ek parçaları yok.

Temel metin sohbetinin yanı sıra, geçici bir depolama sistemi sayesinde Nimbuzz, kontaktları gruplara ayırma yeteneği ve çevrimiçi olmasalar bile onlarla dosya paylaşımı olanağı gibi farklı, ilginç seçenekler de sunuyor. Esasen mobil bir IM uygulaması olan Nimbuzz, aynı zamanda kontaktlarınızı cep telefonunuzla senkronize etmenize de olanak sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer diğer uygulamalardan daha basit olmasına rağmen birçok farklı sosyal ağ ve IM platformlarındaki arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olmanız için yine de harika bir uygulama.

Artıları

  • Bir düzineden fazla farklı platformu destekler
  • Temiz, güzel arayüz tasarımı
  • Kaynak kullanımı az
  • Pratik dosya paylaşma sistemi
  • Cep telefonunuzla kontaklarınızı senkronize eder
Eksileri

  • Diğer benzer araçlardan daha az seçenek sunuyor

indir3 Nimbuzz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar