Sponsorlu Bağlantılar

need-for-speed-prostreet-6546-391 Need for Speed: ProStreet Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Dünyanın en iyi yarış oyunu olarak herkes tarafından kabul edilen bir seri olan Need for Speed’ in Need for Speed: ProStreet isimli oyunu sizlerle.

Sponsorlu Bağlantılar
Need for Speed: ProStreet daha önceki Need For Speed oyunlarına göre daha gerçekçidir. Need for Speed serisi sadece bu oyununa mahsus simülator oyunu çıkarmıştır. Oyunda yeni olan birkaç araba, çok farklı araç yolları ve daha fazla canlı insanlara yer verilmiştir.
Diğer Need for Speed oyunları gibi şehir içinde gezip, araba modifiye etmek yerine sadece pistlerde yarışılan oyunumuzda,  hikaye modu diğer oyunlara nazaran fazla geliştirilmemiştir. Oyundaki yarışlar legaldir. Daha gerçekçi kurallara yer verilmiştir. Örneğin araç takla attığında yarış dışında kalıyorsunuz.
Acura, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Ford, Honda, Lamborgini, Lexus, Nissan, Playmouth, Porsche, Subaru, Toyota, Wolkswagen gibi markalardan yine bir çok araca yer verilen oyunda, önceki oyunlarda bulunmayan bir çok yeni araca yer verilmiştir.
Yarış oyunları içerisinde tartışmasız olarak zirvede bulunan NFS serisinin bu oyununu da mutlaka denemelisiniz. İyi eğlenceler.
Need-For-Speed-Race-Screen-Shot Need for Speed: ProStreet Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Need-For-Speed-Pro-Street-Screen-Shot-Hd Need for Speed: ProStreet Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
indir3 Need for Speed: ProStreet Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Alternatif indirme linki
indir3 Need for Speed: ProStreet Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Demo
  • Boyut :795.5 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar