Sponsorlu Bağlantılar

need-for-speed-most-wanted-19 Need for Speed: Most Wanted Demo

Need for Speed: Most Wanted, EA’nın popüler video yarış oyununun demo sürümü.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük bir Need for Speed bağımlısıysanız, Need for Speed: Most Wanted bu açlığınızı gidermeye yardımcı olacak. Tanıtım filmiyle birlikte, 6 deneme parkurunda 8 farklı otomobille yarışma seçeneği sunan bir yüksek hızlı demo da veriliyor.

 

Sokak Yarışları

 

Need for Speed: Most Wanted, bu popüler serinin onuncusu. Rockport City’de sokak yarışlarına yönelik oyun sunuyor. Yapılması gereken kıdemli polis memuru Sergeant Cross’u atlatmak. Bunun için elinizden geleni yapmanız ve sizi sabotaj etmeye ve tekerleklerinizi çalmaya meyilli rakibiniz Clarence “Razor” Callahan gibi sokak yarışçılarıyla da ilgilenmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaşına göre hızlı

 

Need for Speed: Most Wanted bazı harika otomobil seçeneklerinin yanı sıra, en hırslı oyuncuların hoşuna gidecek yüksek hızlı bir plana sahip. Polis kovalamacası özelliği de ek bir bonus olmuş. Bu oyun birkaç yıllık olduğundan, grafikte sadeliği savunanlar görüntüleri biraz modası geçmiş bulabilir. Aynı dönemde yapılan sınıfındaki diğer pek çok oyuna kıyasla, Need for Speed: Most Wanted halen oldukça etkileyici ve canlı grafik tasarımlarına sahip.

Need for Speed: Most Wanted eğlenceli bir demo ve sokak yarışı tutkunları için olmazsa olmaz bir oyun.

Artıları

  • Bu demoyla 8 otomobil ve 6 parkur arasında seçim yapın
  • Harika bir plan
  • İlginç karakterler ve sürükleyici bir öykü
Eksileri

  • Grafiklerin biraz modası geçmiş
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar