Sponsorlu Bağlantılar

FreeRIP3_MainWindow Müzik Cdsi Yapma Programı Bedava İndir Şarkıları DVDye Yazma Programı Ücretsiz Yükle Download

FreeRIP ücretsiz ve kullanımı kolay bir Windows uygulamasıdır. Bu uygulama ile müzik CD lerinizdeki şarkıları bilgisayarınıza istediğiniz formatla hızlı bir şekilde çevirerek kaydedebilirsiniz. CD lerinizdeki şarkıları aynı kalitede tutmak için isterseniz WAV dosyası olarak kaydedebilir veya tekrar kodlama işlemlerinden geçirerek sıkıştırılmış popüler medya dosyalarından olan MP3, WMA, OGG Vorbis veya FLAC gibi formatlara dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeRIP ID3 v1/v2 tagging ve CD-Text desteği barındırmaktadır. Böylece sanatçı, şarkı başlığı, albüm adı, yıl vs. gibi bilgileri de düzenleyerek kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Programın yeni versiyonu yeni bir özellik ile birlikte medya bilgilerini FreeRIP CD veritabanı ve freedb.org adreslerinden indirerek sizlere medya bilgisi konusunda yardımcı oluyor.

FreeRIP artık bir arama menü kısayolu içermekte olup bu özellik ile o an seçmiş olduğunuz sanatçı veya şarkı ile ilgili resimleri, videoları, çeşitli diğer bilgileri ve şarkı sözlerini kolaylıkla bulmanıza olanak sağlıyor.

Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan program kolay menüleri ve hızlı yapısı ile müzik CD leri üzerindeki şarkıları istediğiniz formata basit bir şekilde dönüştürme olanığını size sunuyor.

indir3 Müzik Cdsi Yapma Programı Bedava İndir Şarkıları DVDye Yazma Programı Ücretsiz Yükle Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar