Sponsorlu Bağlantılar

musicnizer-home Müzik arşivleme programı, şarkı arşivleyicisi, bilgisayardaki müzikleri arşivleyen düzenleyen yöneten program

Musicnizer; yıllardır koleksiyonunu yapmış olduğunuz müziklerinizi katalog oluşturarak düzenlemenizi sağlayan kullanımı kolay bir müzik arşivi yöneticisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Musicnizer’ ın kolay kullanımlı arayüzü sayesinde düzensiz olan müzik albümlerinizi rahatlıkla düzenleyerek müzik kataloğu oluşturabilirsiniz. Böylece dinlemek istediğiniz müziği kolaylıkla bulabilirsiniz, tüm albümlerinizi yönetebilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu yazılım müzik koleksiyonunuz hakkındaki bilgileri sizin için otomatik olarak bulur ve çıkarır. Tek yapmanız gereken albümlerinizin çevrim içi satın almış olduğunuz veri tabanından otomatik olarak indirdiğiniz sanatçılar hakkındaki bilgileri yazılımın içerisine aktarmak. Musicnizer yazılımının en kullanışlı özelliği Dune medya oynatıcılar için resimli müzik kataloğu oluşturabilmesidir.
Musicnizer yazılımı bünyesinde resim ve müzik koleksiyon kataloğu oluşturmak, albümler hakkında inceleme yapma, kapak ve diğer bilgileri bulma, sanatçılar hakkında bütün diskografiye ve biyografiye ulaşabilmek, bilgiyi kendi dilinize çevirerek çok çeşitli çevrim içi müzik veri tabanını kullanabilme ve hangi bilgiyi indirmek istediğinizi seçme imkanı gibi bir çok öne çıkan özellik barındırmaktadır.
musicnizer-album Müzik arşivleme programı, şarkı arşivleyicisi, bilgisayardaki müzikleri arşivleyen düzenleyen yöneten program
indir3 Müzik arşivleme programı, şarkı arşivleyicisi, bilgisayardaki müzikleri arşivleyen düzenleyen yöneten program
Alternatif indirme linki:
indir3 Müzik arşivleme programı, şarkı arşivleyicisi, bilgisayardaki müzikleri arşivleyen düzenleyen yöneten program
  • Lisans :Demo
  • Boyut :15.9 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar