Sponsorlu Bağlantılar

cardview Movie Collector Türkçe İndir Film kataloglama programı

Movie Collector kendi film arşivinizi hazırlamanız için özel olarak üretilen kullanımı kolay bir programdır. Evinizdeki yada işyerinizdeki bütün filmleri toplu olarak katalog haline getirebilir ve kendi film koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Movie Collector ile arşive film eklemek için ister tarayıcınızdan barkod tarayıp barkod kodunu girebilir, yada isterseniz filmlerin ismini, türünü ve başlığını kendiniz yazarak veritabanına kaydedebilirsiniz.

Movie Collector programı her film için;  filmin çıkış yılı, film türü, çekildiği stüdyosu, filmin yönetmeni, filmin senaristi, yapıldığı ülkesi, filmin dili (dilleri) ve  altyazısı (altyazıları) gibi bilgileri eklemenize izin veriyor. Üstelik her filme çeşitli resimler ekleyebilir ve filmler hakkındaki bilgileri internetten otomatik indirmesini sağlayabilirsiniz.

Movie Collector programını kullanmak basit ve kolay olduğu için ayrıntılara pek girmeyeceğim. Başarılı bir film arşiv yönetimi programı olduğunu söyleyebilirim.

Movie Collector Türkçe İndir 

Boyut: 17.21 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Demo

Movie Collector Türkçe Ekran Görüntüleri

bingfindcover Movie Collector Türkçe İndir Film kataloglama programı

collectorz.com-movie-collector Movie Collector Türkçe İndir Film kataloglama programı collectorz.com-movie-collector-3 Movie Collector Türkçe İndir Film kataloglama programı collectorz.com-movie-collector-4 Movie Collector Türkçe İndir Film kataloglama programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar