Sponsorlu Bağlantılar

minidj-7558-3471 MiniDJ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

MiniDJ, müzik dosyalarınıza efekt kazandırabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Bu programla arşivinizde bulunan mp3 dosyalarına son derece kulağa hoş gelen efektler verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programda önemli olan tek şey, dosyaların “c:minidj” klasörünün içinde olmasına dikkat etmenizdir. Efektlerin ise “c:minidjdj” klasörü içerisinde olması yararınıza olacaktır. Efektler bölümüne ayar butonundan isteğiniz ses dosyasını atayabilirsiniz. Size tavsiyemiz fazla büyük olmamaları. Atama işleminden sonra kaydet demeniz yeterlidir.

Küçük boyutlu bir DJ aracı. Zten programın boyutunun küçük oluşunu adından da anlamışsınızdır, MiniDJ adı gibi programında diğerlerine göre boyutuda Mini.

DJ’liğe ilgi duyanlar karmaşık programlar ile başlamayın önce kendinizi bu faydalı program ile geliştirin, ilerde daha da gelişebilirsiniz, bu program yeni DJ’ler için süper bir fırsat.

Program bu son sürümünde Türkçe ve ücretsiz bir şekilde sizin olabilir, hadi geleceğin DJ’leri Dj’liğe giden yolda bu program ilk yardımcınız olsun…

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile basitte olsa birbirinden harika efektli remixler oluşturun…

indir3 MiniDJ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.5 MB
  • Dil :Türkçe

Alternatif olarak AirRack Ses Efekti Hazırlama Programını İndirebilirsiniz:

AirRack_2 MiniDJ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

indir3 MiniDJ Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Boyut: 3.55

Lisans: ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar