Sponsorlu Bağlantılar

microsoft-visio-2010-4547-438 Microsoft Visio 2010 Diyagram oluşturma programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Microsoft Visio 2010 gelişmiş bir diyagram oluşturma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Microsoft Visio 2010′ un gelişmiş diyagram oluşturma araçları olan dinamik, veri odaklı görseller ve Web’de gerçek zamanlı paylaşım için yeni yollar ile karmaşıklıkları azaltmanıza yardımcı olur. Microsoft Visio ile, örgütsel çizelgeleri, akış şemaları, kat planları ve hatta ağ haritaları diyagramları oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Karmaşık olan verilerinizi görselleştirmek, bu veriler ile uyumlu grafikler oluşturmak artık Visio ile çok kolay bir hale getirebilirsiniz. Program özellikle mimari, inşaat, araştırma şirketleri, proje yönetimi yapan birimler, insan kaynakları işleri yapanlar için etkileşimli ve güçlü diyagramlar ve grafikler çizmek için güçlü ve etkili bir araçtır.
Program ile ayrıca veri bağlantılı diyagramlarınızı SharePoint’ te yayımlayabilir ve Visio’ ları olmasa da, Web’ deki diğer kullanıcıların bu diyagrama erişmesini sağlayabilirsiniz.
B0039L6JN4-3 Microsoft Visio 2010 Diyagram oluşturma programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
indir3 Microsoft Visio 2010 Diyagram oluşturma programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Demo
  • Boyut :293 MB

Microsoft Visio 2010 (KB2460061) 64-bit Edition Service Pack İndir (189 MB)

indir3 Microsoft Visio 2010 Diyagram oluşturma programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar