Sponsorlu Bağlantılar

messenger-skype Messenger Plus! for Skype Türkçe Son Sürüm İndir

Eskiden Windows Live Messenger için özel olarak üretilen Messenger Plus şimdi artık Skype programı için üretiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sayesinde Skype üzerinden yaptığınız aramaların ve sohbetlerin kaydını tutabilir ve istediğiniz zaman bu kayıtlar içinde arama yapabilirsiniz. Ayrıca içinde hazır olarak gelen komik ve eğlenceli animasyonları Skype üzerinden arkadaşlara göndererek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

messenger-plus-for-skype-03-699x535 Messenger Plus! for Skype Türkçe Son Sürüm İndir

Messenger Plus!anlık mesajlaşma uygulamasına dış görünüm, sekmeli sohbetler, kişisel sesler ve daha birçok şey ekleyen bir Windows Live Messengereklentisidir. .

Messenger Plus!, kullanıcıların bir programdan isteyebilecekleri her şeyi biraraya getiren en yaygın MSN eklentisi. Messenger’ı yoğun kullananların gerekli kabul ettikleri ve IM deneyimini kusursuz yapan harika bir paket. Bunca yıldır çıkarılan tüm yeni Messenger versiyonlarına (isim değişikliği ve yeni arayüz tasarımı dahil) uyum sağlamayı başardı. Aslında şu anda Messenger Plus! Windows Live Messenger 2011 içine sorunsuzca eklemlenmiş durumda: orada olduğunu gösteren tek ipucu esas arayüzün sağ üst köşesindeki küçük düğmeden ibaret.

Sponsorlu Bağlantılar

The Messenger Plus! araçlarını amaçlarına göre birkaç gruba ayırmak mümkün: sohbet deneyimizinizi iyileştiren araçlar, metin biçimlendirmesi, Messenger’ın dış görünümünü değiştiren skin araçları, yazı tiplerinin kişiselleştirilmesi, sohbet günlüklerinin yönetilmesi ve daha birçok araç. Ayrıca, Messenger Plus! Messenger’ınızın şifreyle korunmasını sağlıyor ve eklentiye kendi özelliklerinizi ekleyebilmeniz için komut girebilmenize olanak tanıyor.

Messenger Plus!’ın Windows Live Messenger programına getirdiği yenilikler bunlarla da bitmiyor. Sekmeli sohbet pencereleri, kişisel statü mesajları, sık kullanılan ifadeler için hızlı metinler Messenger Plus!’la tadını çıkaracağınız yeni özelliklerden sadece bazıları. Bu ayarların hepsine alışmak biraz zamanınızı alabilir ama neyse ki kurulum sonrası sihirbazı ilk başta yapıacağınız temel biçimlendirmeyi çok kolay hale getiriyor.

Sonuç olarak Messenger Plus! belki de işinize yarayacak tek eklenti. Özellikle de Messenger’ınızda her şeyi kişiselleştirmek istiyorsanız.

Artıları

  • Messenger’a çok iyi entegre oluyor
  • Messenger için hazırlanmış birçok yeni ve gelişmiş özellik seçenekleri
  • Güzel bir arayüz tasarımı
  • Komutlarla kendi özelliklerinizi ekleyebilirsiniz
  • Kullanımı çok kolay
Eksileri

  • Tüm seçeneklerini yapılandırmak zaman alıyor
  • Yeni araçlar yaratmak için komut yazmayı bilmek gerekiyor
  • Dış görünüm (skins) ekledikten sonra yeniden başlatmak gerekiyor

Messenger Plus! for Skype İndir

Boyut: 1.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar