Sponsorlu Bağlantılar

media_monkey4 MediaMonkey Portable - Müzik Koleksiyonu Yönetme, Düzenleme, Şarkı Arşivi Yapma Programı

MediaMonkey kullanımı kolay bir müzik arşivi yöneticisi ve müzik kutusu olup ciddi müzik koleksiyoncuları için kullanımı uygun olan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

CD’leri, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 ses dosyalarını kataloglar. Eksik olan albüm ve şarkı bilgilerini internetten otomatik olarak bulur, akıllı bir etiket düzenleyicisi vardır ve müzik kütüphanenizi organize etmek için gelişmiş bir dizin adlandırma (klasör isimlendirme) özelliği mevcuttur.

Programın CD ripleyicisi, CD/DVD yazma aracı, müzikleri kaydetmek için bir ses format dönüştürücüsü ve müzik mixleri oluşturmak için manuel veya otomatik şarkı listesi düzenleyicisi vardır. MediaMonkey programının müzik oynatıcısı otomatik ses ayarlama özelliğine sahip. Böylece ikide bir sesi kısma ve yükseltme işlemiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.  Kamuya açık alanlarda kullanmak için parti modu (party mode) işinize yarayacaktır. Eğer isterseniz Winamp’ı varsayılan oynatıcı olarak ayarlayabilirsiniz. 

Mediamonkey programının parçaları veya şarkı listesini iPod, mp3 telefonlar ve diğer mp3 oynatıcılar ile hızlı bir şekilde eşitlemek (senkronize etmek) için taşınabilir bir ses senkronizasyon aracı da mevcuttur.

İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif

Boyut:21.76MB

Lisans: Ücretsiz

Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8

http://www.mediamonkey.com/information/free/

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar