Sponsorlu Bağlantılar

LockPC LockPC Ücretsiz bilgisayar kilitleme programı, klavye mouse(fare) ve ekranı kitleyin ve siz yokken başkası pcye girmesin çalışmasın

LockPC bilgisayarınızı açık bırakarak başından ayrılmanız gereken durumlarda, sizden sonra bilgisayarınızın başına geçecek olan kişilerin kişisel dosyalarınızı karıştırmasını engellemek için bilgisayarınızın klavye, fare ve ekranını kilitlemenize olanak tanıyan ücretsiz ve küçük boyutlu bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın siz yokken meraklı gözler tarafından karıştırılmasını engellemek için tek yapmanız gereken programı çalıştırmak ve kilitleme işlemine onay vermek. Ardından doğrudan bilgisayarınız kilitlenecektir ve üzerinde herhangi bir işlem yapılamayacaktır.

Bilgisayarınızı tekrar kullanılabilir hale getirmek içinse yapmanız gereken şey oldukça basittir. Ctrl + Alt + Del tuşlarına aynı anda basarak bilgisayarınızı tekrar normal olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda insanların bilgisayarınızı karıştırmasına engel olmak içinLockPC‘yi kullanabilirsiniz.

indir3 LockPC Ücretsiz bilgisayar kilitleme programı, klavye mouse(fare) ve ekranı kitleyin ve siz yokken başkası pcye girmesin çalışmasın

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar