Sponsorlu Bağlantılar

licensecrawler-08-700x488 LicenseCrawler İndir Seri numarası bulma programı, serial ürün anahtarı bulucu

LicenseCrawler tamamen bedava bir serial bulma yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

LicenseCrawler ile bilgisayarınıza daha önceden yüklemiş olduğunuz programlar için girdiğiniz ve sonradan unuttuğunuz yada kaybettiğiniz seri numaralarını bulabilirsiniz.

Seri numaraları, programların deneme sürümlerini full sürüm yapmak için kullanılan ürün anahtarlarıdır ve “product key”  yada “serial no” olarak da bilinir.

Programın kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Programı açınca “start search” butonuna tıklıyorsunuz ve otomatik olarak tarama yapıp geçmişte yazdığınız tüm serial numaralarını buluyor ve size gösteriyor. Eğer isterseniz bu ürün anahtarlarını tek tıkla kaydeder, yedekler ve ileride tekrar kullanırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

LicenseCrawler kurulumsuzdur (portable). Bu nedenle USB flash bellek ile taşıyabilir ve zip arşivinin içinde bulunan EXE dosyasına çift tıklayarak hiç kurmaya gerek kalmadan direk çalıştırabilirsiniz.

LicenseCrawler İndir

Boyut: 1.35 MB

Lisans: Ücretsiz

licensecrawler-06-700x457 LicenseCrawler İndir Seri numarası bulma programı, serial ürün anahtarı bulucu licensecrawler-01-700x508 LicenseCrawler İndir Seri numarası bulma programı, serial ürün anahtarı bulucu licensecrawler-05-700x437 LicenseCrawler İndir Seri numarası bulma programı, serial ürün anahtarı bulucu

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar