Sponsorlu Bağlantılar

screenshot17ti Kopan internet bağlantısını düzeltme tamir etme programı, internet hatalarını çözen onaran program

NetChecker internet bağlantısı izleme ve internet bağlantı hatası düzeltme işlemi için kullanabileceğiniz başarılı bir ücretsizprogramdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program ilk adımda kablosuz veya kablolu bağlantılar için internet bağlantısının durumunu inceler ve olası hataları ve problemleri tespit eder. Daha sonra internet bağlantı problemi düzeltme adımlarını uygulayan program bağlantınızı tekrar sağlıklı hale getirmeye çalışır.

NetChecker çoğu yaygın kablolu ve kablosuz bağlantı problemini tespit ederek giderebilmektedir. Program klasik Windows çekirdek uygulamalarını kullanır ve herhangi bir üçüncü parti araca başvurmaz. Bu nedenle oldukça hızlı bir şekilde çalışan program aynı zamanda güvenli ve kararlı bir şekilde çalışmaktadır. Program hemen hemen hiç sistem yükü oluşturmamaktadır.

Windows’un kendi bağlantı onarma yöntemleri bazen bilgisayarı kilitleyebilmektedir ya da oldukça uzun süre yanıt vermeyebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında NetChecker çok daha sağlıklı bir internet bağlantı duurmu görüntülemeve onarma aracıdır.

indir3 Kopan internet bağlantısını düzeltme tamir etme programı, internet hatalarını çözen onaran program

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar