Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar, 2 günlük bir hafta sonu tatilinin ardından yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu sebepten dolayı bugün sizlere her zaman kullanabileceğiniz ve arkadaşlara şaka yapmak, facebooktan paylaşarak eğlenmek, sinir olduğunuz kişilere laf sokmak, gıcık etmek gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz harika bir websitesinden söz edeceğim. Sitenin adı The Cropped adresi ise http://www.thecropped.com/

İşte söz konusu bu harika sitenin becerileri, bu siteyle ne yapabileceğiniz, özellikleri ve nasıl çalıştığı ile ilgili detaylar.

Sponsorlu Bağlantılar

The Cropped, adı İngilizce olmasına rağmen Türkçe karakterlerle eğlenceli resimler hazırlayabileceğiniz bir internet sitesi.  Bobiler.org‘un yeni girişimi olan bu internet sitesi çeşitli siyasi liderlerin, ünlülerin, futbolcuların ve popüler olmuş bazı karakterlerin resimlerini alarak farklı arka plan eklemenize imkan sağlıyor. Ayrıca seçtiğiniz tüm bu resimlere çeşitli arka planlar ekleyebilir, istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

The Cropper

5 satırlık yazı yazma imkanı veren The Cropped’a eklemek istediğiniz kişilerin resimlerini ve sevdiğini mekanların arka planlarını ekleme izniniz de var. Henüz deneme aşamasında olan bu internet sitesinden yüzlerce resim oluşturulmuş bile. Oluşturulan bu resimlerden editörler tarafından beğenilenleri ana sayfada gösteriliyor. Yeni, popüler ve karışık şekilde oluşturulan resimlere göz atabilirsiniz. Hiç bir üyelik gerektirmeyen bu servise oluşturduğunuz resmi arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay. Yalnız resmin üzerinde oluşturduğunu sitenin yani The Cropped’ın adı yer alıyor. Yaptığınız resmi direkt indirebilir, Twitter’da paylaşabilir, Facebook’ta paylaşabilir veya yeni resim oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli bir platformun ekipleri tarafından hazırlanan bu güzel siteden oldukça hoş görseller oluşturulacak gibi. Sizler için seçtiğimiz bir Cropper’ı aşağıda görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar