Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde yıllardır faaliyet gösteren veya yeni faaliyetlerine başlayan orta ölçekli ve büyük ölçekli firmaların günlük bazda kasaya gerçekleşen giriş ve çıkışlarının ayrıntılı kaydını tutan bir program niteliğindedir. Programın limiti olmayan arşiv kapasitesi sayesinde günlük olarak tüm kasa giriş ve çıkışları düzenli olarak kayıt altına alınabilmektedir.

Kullanıcılara sunulan basit yapısı sayesinde ayrıntılı bir bilgisayar bilgisi gerektirmeden çok kolay bir şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Ayrıca programın kullanıcılarının beğenisine sunulan 3 adet değişik program teması sayesinde istediğiniz görselliği seçebilmektesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın en güncel sürümü olan kasa defteri 3 ile kayıt altına aldığı kasa giriş çıkışlarını, veresiye kayıtlarınızı hem yazıcı aracılığı ile dökümün olarak arşivleye bilmekte hem de Excel dosyasına aktarımını yaparak bilgisayar ortamında ayrı bir kayıt gerçekleştire bilmektesiniz. Program ayrıca Vista’ya olan uyumu ve hiçbir bedel beklentisi olmaması sayesinde rakiplerine göre ön plana çıkmaktadır.

indir3 Kasa Defterim Ücretsiz Kasa Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Versiyon:3.0

Boyut:2.6 Mb

Sponsorlu Bağlantılar

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar