Sponsorlu Bağlantılar

Kendi videolarınızı kodlayın ve ürettiğiniz işleri izleyin

k-lite-codec-pack-full-1 K-Lite Codec Pack Full 2016 Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

K-Lite Codec Pack Full, K-Lite Codec Pack Standard’ın yaptığı her şeyi daha çok seçenekle yapıyor.

Çoğu kullanıcı K-Lite Codec Pack Full’u kullanmaya ihtiyaç bile duymayacak. K-Lite Codec Pack Standard’da var olan codec’lerin aynısını içeriyor, ancak kullanıcılara kendi videolarını kodlama imkanıda sunuyor.

K-Lite Codec Pack Full en çok bit hızlarından, saniyedeki kare sayısından ve çözünürlük en boy oranından anlayan kullanıcılar tarafından kullanılacaktır. K-Lite Codec Pack Full harika bir codec paketi olmasına rağmen kendi videolarını oluşturmayacak veya kodlamayacak kullanıcılar için pek tavsiye edilmez.

K-Lite Codec Pack Full’un oynatma özelliği K-Lite Codec Pack Standard’daki gibi. Çeşitli dosya biçimleri oynatılarak yapılan testler AVI, WMV, MKV ve MP4 videolarıyla aynı kalite ve işlevi gösteriyor. Hepsi sorunsuz çalışıyor. K-Lite Codec Pack Full aynı zamanda altyazı desteği de sunuyor. K-Lite Codec Pack Full, K-Lite Codec Pack Standard ile birlikte altyazıların zamanını ayarlayabiliyor, böylelikle bir kullanıcı altyazı oynatma konusunda sorun yaşıyorsa bunları özelleştirebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

K-Lite Codec Pack Full’u bir kodlayıcı olarak kullanmak zaten programın asıl kullanım amacı. K-Lite Codec Pack Standard’ın üstüne daha çok işlev eklediği için kullanılan kesin ses ve görüntüleri, nasıl kullanıldıklarını, üzerinde çalıştıkları donanımla nasıl etkileşime girdiğini görüntülemek mümkün. Meraklısı için bunlar ilginç bilgiler, ancak standart oynatma için gereksiz.

K-Lite Codec Pack Full, medya biçimlerinin nasıl çalıştığını anlamak isteyen tecrübesiz kullanıcılar için harika bir başlangıç noktası ve farklı medya türlerini özelleştirmek için iyi bir araç.

Artıları

  • Gelişmiş kullanıcıların hoşuna gidecek kodlayıcılar
  • K-Lite Codec Pack Standard’a ek olarak yeni seçenekler
  • Oynatma için kolay kullanım
Eksileri

  • Gelişmiş kullanıcılar için
  • Hassas özelleştirme araçları
  • Yeni başlayanlar için değil

K-Lite Codec Pack Full İndir

Boyut: 34 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar