Sponsorlu Bağlantılar

Bir müzik oynatıcısından çok daha fazlası

features_jetaudio8 JetAudio Basic İndir Video Ses Düzenleme CD-DVD'Ye Yazma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

JetAudio bir çok popüler video ve ses formatı ile çalışan ve ilginç diğer işlevleri bulunan sağlam ve özellik dolu medya oynatıcıdır.

JetAudio ile yapabilecekleriniz: – En sevdiğiniz müzik ve videoların keyfini çıkarın. – Müziğinize harikagörüntü efektleri ekleyin. –Oynatıcının görünümünü harika cilt seçeneklerinden biri ile kişiselleştirin.

JetAudio’nun görüldüğü üzere asıl amacı ses ve video dosyalarını oynatabilmektir. Bu programa, ses efektleri, şarkılar arasında çapraz geçiş ve şarkı sözü desteği gibi playback’i geliştirici öğeler de dahil olup daha çok keyif almanızı sağlar.

JetAudio Ekstra özellikleri Temel işlevlerin yanı sıra, bu program CD yazdırma,ses kaydı, bir formattan ötekine müzik dosyalarını dönüştürme, internetten radyo istasyonlarını dinleme ve en sevdiğiniz MP3’leri CD’ye yazdırma imkanı sunan bir çok fazladan aracı da içermekte.

Sponsorlu Bağlantılar

JetAudio’yu aynı zamanda Windows görev çubuğunda duran ve işinizi bölmeden programı oradaki konumundan da kontrol edebilen bir çubuk olarak da kullanabilirsiniz.

JetAudio, ses ve video dosyalarını sadece açıp dinlemekten de öte bir hizmet sunan tam ve kolay bir medya oynatıcıdır.

Artıları

  • Hoş kişiselleştirilebilir ara yüz
  • Tüm popüler formatlar ile uyumlu çalışır
  • İlginç ekstra özelliklere sahip
Eksileri

  • Fazla cilt ya da görsel efekt içermez.

JetAudio Basic İndir

Boyut: 37 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar