Sponsorlu Bağlantılar

PEZCk Jagged Alliance - Crossfire Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Jagged Alliance – Crossfire bitComposer Games tarafından geliştirilip Kalypso Media tarafından dağıtılan ve oldukça beğenilen bir yapım olarak karşınızda.

Sponsorlu Bağlantılar
Oyunumuz da savaşacağımız haritaya girdiğinizde otomatik bir kayıt oluşturuluyor hemen. Oyunu sık sık kayıt altına almakta fayda var ki zaten ayarlamanız durumunda oyunumuz bunu otomatik olarak da yapıyor.
Oyuna isterseniz eğitim bölümü ile başlayarak oyuna ısınabilir isterseniz de direkt olarak oyuna geçebilirsiniz. Oyunun mağaza kısmında askerlerinizi seçtikten sonra görevlere başlayabilirsiniz. Görevler tek bir harita üzerinde farklı bölgelerde geçiyor. Her bölgede güvene almanız gereken yerler var. Bu yerlere operasyonlar düzenliyor, düşmanları etkisiz hale getiriyor, bölgeleri güvene alıp yeni bölgelere geçiyorsunuz. Yeni haritalara geçmek için sağ üstteki harita butonuna basmanız, burada adamlarınızın içinde olduğu takımı seçmeniz ve girmek istediğiniz görev yerine adamlarınızı göndermeniz gerekiyor.
Haritada belirli simgeler var. Bu simgeler haritayı temizlediğimizde kullanılabilir oluyor ve isterseniz bu simgeleri üzerinde taşıyan adamın yanına gidip görev alabiliyor ya da alışveriş yapabiliyorsunuz.
Oyunumuzun bu geniş kurgusunu ve işleyişinin  destekleyen ses ve görüntü efektlerine de sahip. Bu alanda da oyun bir hayli başarılı. Jagged Alliance – Crossfire bu tür oyunları seven ve ayırabilecek vakti olan oyuncuların kesinlikle denemesi gereken oyunlardan. İyi eğlenceler.
indir3 Jagged Alliance - Crossfire Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Demo
  • Boyut :354 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar